F66 - Zpracování Vlnité Lepenky
cs

F66 machinery

Corrugated Board Converting

O NÁS

Naše společnost byla založena v roce 2000 a od té doby již 23 let působí na trhu s novými a použitými kartonážními stroji. Hlavním programem naší společnosti je vyhledání optimálního technického a technologického řešení pro našeho zákazníka na základě jeho poptávky kartonážního stroje. Našemu zákazníkovi jsme připraveni na základě dlouholetých zkušeností nabídnout řešení jeho požadavku v podobě dodání nových i použitých technologií pro jeho kartonážní provoz. Samozřejmostí je i poradenství v této oblasti kartonážního průmyslu, kde ještě před nabídkou stroje, nebo nabídkou technologie společně se zákazníkem vše prodiskutujeme tak, abychom společně nalezli správné řešení v podobě nabídky nového či použitého strojního zařízení se správnými technickými parametry, vhodnými pro stávající provoz zákazníka.

Naše společnost pro zákazníka dodává od základních kartonážních strojů, jako jsou kruhové nůžky, příklopové lisy, válcové lisy, ramenové šičky, jednoúčelové slottery, jednoúčelové flexo-tiskové stroje, atd. až po kompletní vybavení středně velké kartonážní výroby stroji, jako jsou například ploché výsekové automaty, poloautomatické ploché výsekové stroje, automatické rotační výsekové stroje (RDC), automatické flexo-tiskové stroje, automatické printer slottery, kompletní inline (FFG) stroje, boxmakery včetně JUMBO tiskové jednotky a automatického nakladače, jednohlavé i dvouhlavé poloautomatické šičko-lepičky s možností dodání tejpovací hlavy, automatické skládačky-lepičky.

V případě požadavku zákazníka jsme samozřejmě schopni nabídnout a dodat i potřebné periferní zařízení ke zpracovatelským kartonážním strojům, jakou jsou například přednakladače, stohovače, obraceče stohu, automatické paletizéry, válečkové dopravníky, atd., které usnadní a podstatně zrychlí výrobnu na daném automatickém kartonážním stroji, čímž se uspoří režijní náklady a dojde k podstatnému zvýšení produktivity výroby daného kartonážního stroje.

Naše společnost dále velice úzce spolupracuje s naší partnerskou společností FIRTAS POLYTECHNIK s.r.o., která se již 25 let zabývá vývojem a výrobou nových výsekových strojů na zpracování vlnitých lepenek. Odkaz na stránky: www.firtaspolytechnik.com