F66 - Zpracování Vlnité Lepenky
cs

F66 machinery

Corrugated Board Converting

BIZZOZERO MICA S.r.l.

BOXMAKERY & POLO-AUTOMATICKÉ ŠIČKO-LEPIČKY

Knight Achille Bizzozero začal v Miláně v roce 1939 vyrábět dráto-šičky na šití papírových vazeb (vázání papíru) a na kartonové krabice. Poté rozšířil sortiment vyráběných strojů na veškeré stroje v průmyslu zpracování vlnité lepenky. Technici této společnosti Bizzozero koupili továrnu Bizzozero v roce 1984 a starali se o firmu a drželi krok s pokrokovými a nejnovějšími technologiemi při výrobě nových strojů. Rychlý komerční úspěch měl výsledný efekt, že Bizzozero přestěhovalo svoji továrnu do nových komerčních prostor SM 5000 v Usmate Velate, jejichž je vlastníkem a vyrábí zde svoje stroje v oblasti Milána. Bizzozero navrhlo a vyrobilo, za více než 70 let fungování, několik desítek strojů a typů dráto-šiček pro vázání papíru a pro zpracování vlnité lepenky. Asi 3000 strojů a dráto-šiček vyrobených společností Bizzozero nyní pracuje ve světě a Bizzozero uspokojilo jakýkoliv požadavek náhradních dílů a technických otázek: To je svědectví prvotřídní technologie Bizzozero a efektivní pomoc pro dlouhodobý provoz strojů. Inženýři společnosti Bizzozero, kteří již 30 let spravují společnost, udržují vysokou technickou dovednost zaměstnanců Bizzozero a projektů a výroby nových strojů s použitím špičkových technologií, které jsou chráněny na trhu ochrannou známkou: "CHYTRÝ" nebo "CHYTRÉ STROJE KTERÉ DOKÁŽÍ VÍCE NEŽ OSTATNÍ STROJE"

NOVÝ CHYTRÝ BOXMASTER 2750

Příčný BOXMAKER pro rylování (scoring), drážkování (slotting), vysekávání (die-cutting), řezání (slitting) a potisk archů vlnité lepenky, za účelem vytvoření pestrobarevných tvarů obalů, ve více než 100 FEFCO kódech. Jedná se o pracovní centrum pro nízkonákladovou výrobu malých i velkých rozměrů krabic z vlnité lepenky najednou a jednoho kusu. Je to BOXMAKER pro ekonomickou výrobu malých a středně velkých množství krabic, díky krátkým časům přípravy (od 2 do 4 minut) a vysokému výkonu. Nyní BOXMASTER pracuje s ovládáním "CHYTRÝ", které umožňuje drážkovací cyklus za méně než 0,5 minuty a může vyprodukovat velkou krabici FEFCO kód 201 nebo 203 při teoretické produkci 10.000 metrů čtverečních vlnité lepenky za hodinu. To může realizovat: V podélném směru: rylování a ořezávání / rozřezávání 2-souběhů / doplňkové vysekávání. V příčném směru: drážkování a rylování / odřez / drcení vlny / šicí záložka (max. 40mm) / půl-řezy (např. pro krabice s panelem skládaným dolů). Může být vybaven 1 nebo 2 malými flexo tiskovými jednotkami, také pro 2 paralelní tisky, max. plocha tisku každé tiskové jednotky je: 300 x 500 mm. Je možné pracovat s ručním podáváním archů nebo s automatickým nakladačem archů "MASTERFEED". BOXMASTER může mít inline 1 nebo 2 velké tiskové jednotky "JUMBO FLEXO VARIABLE 2600". Patentovaný chytrý výsek "CLEVER DIE CUTTER" může pracovat inline s cílem provést všechny kódy FEFCO, aniž by byl zpomalen stroj BOXMASTER. Vlnitá lepenka je zachycena tažnými válci a elektronicky řízený pohon jí automaticky umístí na každé pracovní stanici, kde je příslušný nástroj aktivován programem. Chytrý systém "CLEVER" umožňuje drážkovací cyklus za méně než 0,5 minuty s hodinovou produkcí více než 700 krabic FEFCO kódu 020. Nastavení rychlosti z archivu dat jednotlivých zakázek, možnost ručního nastavení rychlosti nástrojů a rychlá aretace nástrojů za pomoci stlačeného vzduchu je provedena za několik minut. Dálkové ovládání pomocí Teleservice a možnost dálkového programování zakázek. Ovládání stroje a nastavení pomocí rozhraní HMI, dotyková obrazovka 15 ''.

NOVÝ CHYTRÝ BOXMASTER 2750:

Rozměr archu min.: 360 x 620 mm

Rozměr archu max.: 2.810 x 10.000 mm

Tloušťka lepenky: od 2,5 mm do 16 mm

Pracovní přesnost: ± 1 mm

Rychlost stroje: nepřetržitá variace od 0 do 180 m / min.

Časový cyklus drážkovací / řezací lišty: Cca. 0,5 sec.

Minimum mezi 2 ryly: 30 mm / 0 mm na 2 hřídeli

Minimum mezi 2 řezy: 50 mm

Tloušťka drážkovacích nožů: 8 nebo 10 mm

POLOAUTOMATICKÁ ŠIČKA

Tato poloautomatická Šička je vybavena Oscilační hlavou Model 2002 (700 stehů za minutu pro poloautomatické šičky, 1000 stehů za minutu pro automatické šičky) a je vhodná pro šití, lepení, nebo obojí šití & lepení krabic z vlnité lepenky různých typů. Stroj je obvykle dodáván: se zvedacím nakládacím stolem, s šicí & lepící jednotkou, s jednotkou čítač / stohovač / ejektor balíků. Nakládací stůl využívá válečky k asistenci vkládání vlnité lepenky do nakládací polohy. Rozměr pro používání nakládacího stolu je: 3.500 x 1.030mm. Maximální pohyb nahoru a dolů je 1.050 mm. Automatické nastavení výšky stohu v přísuvném bodě. Standardní délka jednotky čítače / stohovače / ejektoru, může být prodloužena o dalších 2000 mm na vyžádání. Automatické počitadlo stohu nastavitelné přednastavením elektroniky. Elektronicky řízený LCD displej informuje o umístění a počítání stehů, vzdálenosti mezi stehy, začátku a konci lepení krabice.

POLOAUTOMATICKÁ ŠIČKA Model 2002

Rychlost šití: 700 stehů / min.

Šířka stehu: 14 mm 

Max. tloušťka šití: 16 mm 

Sklon šicí hlavy: 45° 

Min. vzdálenost mezi stehy: 20 mm

Max. vzdálenost mezi stehy, při nepřetržitém cyklu: 80 mm

Min. vzdálenost mezi stehy, při alternativní režimu: 150 mm 

Pracovní šířka stroje na vyžádání: 2000 nebo 2200 nebo 2400mm

Abychom vám mohli zaslat naši cenovou nabídku, vyplňte prosím přiložený formulář: